BĘC ZMIANA

Bęc Zmiana tworzy tunel dający szansę przepływu energii, idei, myśli między twórcami a odbiorcami, i nawzajem. Nie zajmujemy się interpretacją. Zajmujemy się tunelowaniem.

FOTOBUDKA
Jedyna w Polsce analogowa foto-budka. Maszyna została wyprodukowana w 1969 roku w USA, gdzie spędziła większość czasu, aż do roku 2017, kiedy została całkowicie odnowiona i przetransportowana do Polski. Zdjęcia są naświetlane na papierze fotograficznym oraz wywoływane przy użyciu klasycznej chemii fotograficznej. Każdy pasek (4 zdjęcia) jest niepowtarzalny i zaskakujący!
Hop-Chop Barbershop
Hop-Chop BarberShop jest mieszanką starej szkoły fryzjerstwa męskiego z odwołaniem się do doświadczonych, utalentowanych pracowników w środowisku old schoolowego barbershopu o wysokiej pasji i energii. Barberzy Hop-Chop są zachęcani, aby pokazać swoją indywidualność w strzyżeniu oraz stylizacji fryzur.
W Hop-Chop BarberShop nasze podejście jest proste – zapewniamy naszym Gościom prosta listę usług o wysokiej jakości. W każdym z lokali Hop-Chop można szybko i dokładnie ostrzyc włosy, nadać kształtu brodę i poddać się goleniu brzytwą. W naszych salonach nie ma nic zbędnego – po prostu oferujemy doskonałe wykonanie usługi, które nie potrwa więcej czasu niż określono w rezerwacji, więc można dokładnie zaplanować swój dzień. Dostępny zapis online pozbawi niespodzianek i oczekiwania – zawsze wiesz o której godzinie wyjdziesz.
Jeśli nasz gość przyjdzie wcześniej, pod czas oczekiwania może delektować się szklaneczką burbona naszego partnera Jim Beam.
MAŁA KWIACIARNIA GRAFIKI

Mała Kwiaciarnia Grafiki to sala zabaw kreatywnych inspirowana dziełami sztuki współczesnej, które bawią się formą i złudzeniem optycznym. Dzieła których doznawanie i oglądanie sprawia widzowi przyjemność i zachęca do interakcji. To dobry początek do zabawy sztuką.

Muzeum Boksu im. Felixa Stamma
Założycielką i Prezesem Fundacji jest prawnuczka Feliksa Stamma – Paula Joanna Stamm. Ideę, cele i działalność Fundacji poparli i przyjęli z wielkim uznaniem i aprobatą, wychowankowie “Papy” Stamma: Jerzy Kulej, Józef Grudzień, Marian Kasprzyk oraz wielu innych Mistrzów Olimpijskich, którzy są niezastąpionymi autorytetami swoich dyscyplin sportu.
Priorytetem Fundacji jest propagowanie , krzewienie i upowszechnianie idei sportu, kultury olimpijskiej i praca na rzecz rozwoju i wsparcia wszystkich dyscyplin sportu.
Czy możemy Ci w czymś pomóc? Jesteśmy tu dla Ciebie - napisz do nas!