💚ProVeg Polska razem z wystawcami z Hali Gwardii w ramach 🍰Worldwide Vegan Bake Sale postanowił pomóc🐽 śwince Grażynce z Schronisko w Korabiewicach Viva!
Pomóż i Ty – zjedz 🎂 pyszne ciacho i przekaż datek na 🐷świnkę Grażynkę!

🐖Historia Grażyki nie jest wesoła. W 2016 roku, chwilę po tym jak zmarła jej mama, została uratowana z hodowli przez wolontariuszki Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! Razem z 13-ciorgiem jej rodzeństwa. Cała rodzina od tamtej pory mieszka w 💞Schronisku w Korabiewicach.

🐖Grażynka w czerwcu skończy 2 lata, nie jest już malutką świnką i potrzebuje więcej miejsca. W związku z tym, zbieramy fundusze na: zbudowanie dla niej (i innych świnek) domków całorocznych, ogrodzenie wybiegu, opiekę weterynaryjną i jedzenie.

💚NASZYM GOŚCIEM SPECJALNYM BĘDZIE: Weganon💚

Wspaniały bloger kulinarny, mistrz💚 🥧roślinnych wypieków.
Specjalnie dla Was upiecze takie smakołyki jak:
kruche ciastka śmietankowe z konfiturą truskawkową, szarlotka, brownie ze śliwkami, piernikowa tarta czekoladowa.
👉Koniecznie wpadnijcie na nasze stoisko między 13.00-14.00, by go poznać bliżej. No i wypróbować jego wypieki, wspierając jednocześnie naszą 🐷 kochaną Grażynkę!

W wypieki i słodkości zaopatrzą nas również wspaniali wystawcy:
💚 BioCake Organiczne Wypieki
💚 BRASIL ON THE PLATE
💚 Happy Lassi & Sweets
💚 Oh my Goji
💚 Ottomańska Pokusa
💚 Żarcie Mamuśki

Przekazane przez Was datki trafią prosto do świnki Grażynki: https://schronisko.info.pl/adopcje/daj-dom/swinie/grazyna2017-detail

💚 DOŁĄCZ DO NAS 💚

Jeśli chcecie wspomóc Grażynkę własnymi wegańskimi wypiekami, zapraszamy do przynoszenia ich na stoisko.
Zasada jest jedna – muszą być 100% roślinne (nie zawierać tłuszczy odzwierzęcych, mleka, jaj, laktozy, lecytyny, mięsa ;)). Ah no i dobrze, żeby były też smakowite 😉

Czy możemy Ci w czymś pomóc? Jesteśmy tu dla Ciebie - napisz do nas!