Uwielbiasz kuchnię włoską? Marzysz o przeniesieniu smaków rodem ze słonecznej Italii do swojej kuchni? Jeśli tak, te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Cristina Catese to rodowita Rzymianka, dla której kuchnia jest drugim domem. Żywiołowo dzieli się z uczestnikami warsztatów smakami swojego dzieciństwa i uczy prostej radości płynącej z obcowania z kuchnią włoską. Jej doświadczenie kulinarne to połączenie pasji i dziedzictwa rodzinnego oraz lat spędzonych w kuchni. Cristina Jest specjalistką od kuchni klasycznej jak i również regionalnej Włoch.
Włoszka w każdym calu: temperament, styl, kobiecość, miłość do piękna oraz spędzania czasu z bliskimi przy smacznie, niebanalnie i pięknie zastawionym stole.

Grafik warsztatów
Warsztaty “Pasta”
Sobota 10.02 / godziny 17.00-19.00

Na tych warsztatach Cristine pokaże, jak krok po kroku przyrządzać oryginalne włoskie makarony. Skupi się na tradycyjnych sposobach min. na Ravioli,Tagliatelle gorgonzola oraz Rigatoni Amatriciana.

Warsztaty “Food pairing”
Niedziela 11.02 / godziny 13.00-15.00

Food Pairing czyli sztuka łączenia smaków to jedna ze specjalności Cristine. Na tym warsztacie Cristine pokaże jak przyrządzać przekąski idealnie komponujące się z włoskim winem. Bruschette,Focaccine czy Pancakes po tym warsztacie będzie i Twoją specjalnością

Udział w warsztatach kosztuje 50 zł i odbywa się na podstawie zapisów mailem
(zgloszenie@cbrevents.pl, w tytule maila proszę wpisać datę i nazwę warsztatów).

Nie zwlekaj z zapisami! Ilość miejsc ograniczona!

Czy możemy Ci w czymś pomóc? Jesteśmy tu dla Ciebie - napisz do nas!