Słodki Weekend Bez Cukru w Hali Gwardii
13-15 października 2017

W dniach 13-15 października br. w Hali Gwardii odbędzie się Słodki Weekend bez Cukru. Jest to wydarzenie organizowane przez Fundację Szczęśliwi bez cukru, która przekazuje wiedzę
o zdrowych zamiennikach cukru, uczy wykonywania zdrowych i pysznych słodyczy. W programie wydarzenia m.in. wykłady, warsztaty, gala „Krzepcy bez cukru”. Będzie również okazja do
ustanowienia rekordu Polski w lepieniu słodyczy bez cukru. Zapraszamy od piątku do niedzieli!

Hala Gwardii łączy przestrzeń dla pasjonatów dobrego jedzenia i działalności kulturalnej w jednym miejscu. W tym obiekcie znajdziemy zarówno przestrzeń targową, w której możemy zaopatrzyć się wysokiej jakości żywność, jak i strefę gastronomiczną serwującą różnorodne, zdrowe i dostosowane do każdej kieszeni potrawy. Hala Gwardii to także oferta kulturalna będąca mocnym filarem działalności obiektu oraz miejsce, które będzie odwoływać się do historii i chwil triumfu polskich bokserów, którzy właśnie w Hali Gwardii pod okiem trenera Feliksa „Papy” Stamma zwyciężali z najlepszymi. Koncepcja i oferta nowo otwartej Hali oddaje klimat kultowych obiektów na świecie, które łączą ze sobą rolę targu i miejsca kulturalno-integracyjnego. Są to m.in. lizbońskie Mercado da Ribeira czy Mercado Boqueria w Barcelonie. Projekt architektoniczny nowej hali przygotowała znana i ceniona warszawska pracownia architektoniczna „Bulanda, Mucha – Architekci”. Hala Gwardii jest zawsze czynna od piątku do niedzieli.

 

RAMOWY PLAN „SŁODKI WEEKEND BEZ CUKRU”

13-15 PAŻDZIERNIKA 2017

PIĄTEK – 13.10.2017, godz. 17.00-20.00
„Słodko, choć bez cukru!” Dlaczego cukier szkodzi i czym go zastąpić? – pokaz gotowania z wykorzystaniem 9 zdrowych zamienników cukru rekomendowanych przez Fundację Szczęśliwi bez cukru; prowadzenie: Małgorzata Sobczyk, specjalistka żywienia człowieka.

SOBOTA – 14.10.2017, godz. 11.00-17.00
“Rekordowo szybkie, rekordowo proste, rekordowo pyszne!” – bicie rekordu Polski w ilości ulepionych słodyczy bez cukru.
Ring dla zdrowia – 20-minutowe rozmowy na ringu z udziałem specjalistów różnych dziedzin – dietetyków, lekarzy, sportowców, praktyków bezcukrowej diety.
Warsztaty – joga na krześle, czyli proste ćwiczenia fizyczne specjalnie opracowane i dedykowane osobom pracującym przy biurku i warsztaty „Detoks sokowy”.

NIEDZIELA 15.10.2017
 12.00-15.00 – warsztaty słodyczy bez cukru, zajęcia skierowane dla całych rodzin.
 19.00-21.00 – „Gala Krzepcy Bez Cukru” – wręczenie certyfikatów “Miejsc wolnych od cukru” oraz statuetek “Krzepcy bez cukru”, koncert gry na gongach. Ponadto w trakcie wydarzenia odbędzie się Słodki Targ Bez Cukru. Będzie tam można kupić produkty, które zostaną wykorzystane podczas warsztatów.
GODZINY OTWARCIA HALI GWARDII:
Piątek i sobota
• Targ – 8.00-17.00
• Strefa śniadań – od 8.00
• Sklepy i strefa gastronomiczna – 11.00-1.00
• Smak Brasserie – 8.00-1.00
Niedziela
• Targ – 9.00-17.00
• Strefa śniadań – od 9.00
• Sklepy i strefa gastronomiczna – 11.00-23.00
• Smak Brasserie – 9.00-23.00
Do zobaczenia w Hali Gwardii!
Dodatkowych informacji udzielają: Anna Krzyżanowska/Magda Jagielska
kontakt.pr@cbrevents.pl

Czy możemy Ci w czymś pomóc? Jesteśmy tu dla Ciebie - napisz do nas!