Dzień Kobiet Dzień Po!

Już w najbliższy piątek zapraszamy was na after po dniu kobiet czyli imprezę “Dzień Kobiet Dzień Po”. To będzie wyjątkowy dzień dedykowany płci pięknej! Na każdą Panią, która odwiedzi nas w piątek czekać będzie mały upominek! 🙂

Ponadto:
18:00-19:00 Manufaktura SoFresh poprowadzi dla nas warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych.Wspólnie przygotujemy to, co dziewczyny lubią najbardziej – naturalne, pachnące kosmetyki, wszystkie w 100% wegańskie i ekologiczne. W trakcie warsztatów zrobimy:
– balsam do ciała w kostce – to praktyczna forma bogatego balsamu do ciała, przygotujemy go ze świeżo tłoczonych olejów, maseł i Waszych ulubionych olejków eterycznych – peeling do ciała – ukręcimy go z cukru i soli Epsom, maseł, olejów, mielonych kwiatów i ziół (peeling świetnie nawilży skórę po zimie, no i pięknie pachnie).
Więcej informacji na temat warsztatów znajdziecie tutaj:
https://www.facebook.com/events/1208650885933452/

O godzinie 20:00 zapraszamy was na wyjątkowy koncert! Na specjalnie wybudowanej scenie zagra Warszawska Orkiestra Sentymentalna-zespół rozsmakowany w dawnych melodiach polskiej przedwojennej rewii i kabaretu.  Po koncercie imprezę poprowadzi  Envee.
Szykujcie się na wyjątkowy dancing – polecamy wybrać wygodnie buty!

Do zobaczenia!

Czy możemy Ci w czymś pomóc? Jesteśmy tu dla Ciebie - napisz do nas!