Drodzy Faceci, chłopcy i mężczyźni !

Ten dzień dedykujemy wam! Przez całą sobotę czekają na was bardzo męskie atrakcje przygotowane przez naszych wyjątkowych partnerów! Wszytkie aktywności potrwają od 10:00 do 20:00 Natomiast już od 20:00 zapraszamy was na wspólne świętowanie! Tym razem kolektyw Yorüba zajmie się wyjątkowym klimatem imprezy.

A w ciągu dnia zapraszamy was na wyjątkowe atrakcje! Będzie z nami Monkey Hide Tattoo wypasiona pracownia tatuażu, która składa się z mega zdolnych i doświadczonych tatuażystów.

Przy ich stanowisku będzie można zrobić sobię dziarę, pogadać, podpytać i poobserwować artystów w akcji! Będzie z nami Abacus Motorcycle Rental który zaprazentuje modele dostępne w swojej wypożyczalni ale również przeprowadzi wyjątkowy konkurs w którym do wygrania będzie motocykl na cały weeked z bakiem paliwa!

– Abacus Motorcycle Rental– ogólnopolska wypożyczalnia samochodów, posiadająca 13 oddziałów w największych miastach Polski. Ale nie tylko! To także pierwsza sieciowa wypożyczalnia motocykli w Polsce. ABACUS oferuje zarówno małe, miejskie skutery i motory, uniwersalne motocykle dla początkujących i zaawansowanych kierowców, jak również motocykle umożliwiające krajową i europejską turystykę.

Więcej o marce:
http://www.abacusbikes.pl/o-firmie/http://www.abacusbikes.pl/wynajem-motocykli-na-dni/

Spotkacie u nas również Michał Trąbski Studio- ręczna personalizacja pojazdów, witryn, gadżetów.
W trakcie Dnia Faceta zaprezentują swoje prace, jednocześnie uruchamiając swój warsztat na miejscu. Więcej informacji:http://www.michaltrabski.com

Będzie z nami też Ferajna ! – BARBERZY Z MURANOWA! – znani i lubiani.
Chłopaki twierdzą, że “Każdy facet potrzebuje trzech rzeczy:
Chwili wytchnienia od zgiełku świata. Spotkania w męskim gronie.
I dodatkowej porcji pewności siebie, żeby móc walczyć o swoje.”
i to właśnie dają swoim klientom! Już w sobotę profesjonalnie zajmą się waszymi włosami i brodami! Będzie z nami wyjątkowa marka Turbokolor.com – przez cały dzień będzie można kupić ubrania z najnowszej kolekcji marki na sezon SS 2018.

Będzie również LongboardShop – ze specjalną ofertą longboardów w supercenach. W LongboardShop masz możliwość personalizacji na miejscu lub zamówienia specjalnych zdobień w dniu wydarzenia.

Zapraszamy was rownież na wyjątkowe warsztaty kosmetyczne dla Facetów prowadzone przez manufakturę So Fresh !

Więcej informacji w wydarzeniu o tu:
https://www.facebook.com/events/1390799244365132/

Śledźcie nas ! i do zobaczenia w sobotę!

Czy możemy Ci w czymś pomóc? Jesteśmy tu dla Ciebie - napisz do nas!