26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hali Gwardii

Zapraszamy w niedzielę 14 stycznia od godz. 12.00 do 22.00
Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia Hala Gwardii grać będzie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegorocznym celem WOŚP będzie pozyskiwanie środków „dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków”. Hala Gwardii włączyła się w zbiórkę.Tego dnia każdy, kto zajrzy do Hali Gwardii bez trudu znajdzie dla siebie coś
interesującego, bez względu na wiek. Już od godz. 12.00 w Hali spotkamy kwestujących wolontariuszy WOŚP.

Na specjalnie wybudowanej scenie odbędą się koncerty muzyczne na żywo. W Hali Gwardii dla WOŚP zagrają, m.in.: Sirens Hill, Mist, Alergen, Fjors, SUOVA i inni. Atmosferę na scenie i w całej Hali Gwardii będą podgrzewać – Ania Jażdżyk i Kamil Pruban.

W przerwie między koncertami prowadzący będą rozmawiał z gośćmi finału WOŚP w Hali, m.in. z ekspertami żywieniowymi, sportowcami, zwolennikami ipropagatorami zdrowej kuchni roślinnej.
Zobaczymy też specjalny pokaz „zośki”.

Na stanowisku Fundacji Szczęśliwi Bez Cukru nauczymy się, jak łatwo przygotować zdrowe słodycze bez cukru. Będzie też można pobić październikowy rekord Fundacji (3460) w robieniu kulek bez cukru – bezpiecznych dla chorych na cukrzycę. Każdy,
kto wrzuci datek do puszki WOŚP będzie mógł wypróbować ich pyszny smak.

Na miejscu spotkamy ekspertki Fundacji – Małgosię Sobczyk, specjalistkę ds. żywienia człowieka oraz Małgorzatę Rusek – dietetyczkę z pasją, które będą udzielały porad nt. zdrowego odżywiania. W trakcie wydarzenia będziemy się łączyć z uczestnikami 12. Biegu Policz się z cukrzycą 2018 i przygotowywać dla nich kulki mocy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i wspierania WOŚP 2018! Ten dzień będzie wyjątkowy!!

Czy możemy Ci w czymś pomóc? Jesteśmy tu dla Ciebie - napisz do nas!